Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistryně světa z Pardubic!!!

14. 7. 2012

  Jak už jste se již dočetli...holky z H.P.M. DS s choreografií She's a pirate odjeli reprezentovat ČR,  až do dáleké Ameriky města Los Angeles, kde se probojovaly až do úplného finále, ve kterém bylo pouze 50 vybraných vystoupení z celého světa z oblasti tance, zpěvu, modelingu, hraní na hudební nástroj a herectví. Dostat se do této padesátky byl super výkon, protože o ní bojovalo celkem 500 choreografií z 51 zemí.

Dostat se do superfinále a tančit na galavečeru před známými osobnostmi z oblasti filmů a hudby nebylo jednoduché. Předcházelo tomu probojovat se dvěma koly. Tento boj holky zvládly.

Pak to přišlo. To superfinále, ne které holky poctivě dřely a poté se dostavil ohromný a zasloužený úspěch. Bylo se opravdu na co koukat. Celý galavečer bylo možné sledovat online přímo z L.A.

Pak přišla chvilka napětí, ticho v sále a moderátor oznámil... World Championships of Performing Arts in catehory Juniors dance group ..... HPM Dance studio Pardubice from Czech republic. Na holkách byla vidět ohromná radost.

Za zmínění také stojí, že dalším mistrem světa se stal také náš reprezentant Petr Bazala v kategorii Seniors, který soutěžil ve hře na klavír.

Myslím, že Pardubice mají být na co pyšné, holky odvedly skvělou práci doprovázenou tvrdou dřinou, za kterou se opravdu nemusí stydět. Jak je vidět, v čechách jsou velice talentované děti, které jsou schopné sklidit úspěch i mimo Českou Republiku!

Holkám patří ohromná gratulace!!!

212_wcopa_l_a_957_jpg.jpg