Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
Hana Svobodová

Odstartovala svoji taneční kariéru již ve 4 letech na baletních prknech. Po dobu 10 let navštěvovala hodiny klasického baletu, následně působila v pardubické taneční skupině Monsignore, kde se seznámila s dalšími dvěma zakladatelkami tanečního studia a od roku 1997, kdy bylo H.P.M. založeno, působí jako vedoucí a choreografka hlavního tanečního souboru.

 


Petra Vargová

Zahájila svoji pestrou taneční kariéru v 5 letech krasobruslením, sportovní gymnastikou a postupně se přeorientovala na lidový tanec v souboru Perníček. V následujících letech prošla tanečním divadlem H. Machové, taneční skupinou Monsignore a zakotvila ve vlastní taneční skupině H.P.M. rovněž v roce 1997. V H.P.M. působí rovněž jako vedoucí, choreografka nejen hlavní skupiny, ale i přípravky v dětské kategorii.

 


Markéta Pejchová


Chtěla být původně atletkou, neboť atletice se věnovala již od základní školy. Zlom nastal až ve 14 letech, kdy odstartovala svou taneční kariéru společenským tancem. Od roku 1990 prošla tanečním divadlem H. Machové a taneční skupinou Monsignore, kde setrvala po dobu 6 let a seznámila se s Hankou a Petrou. Od roku 1997 je vedoucí, choreografkou a kostymérkou hlavní i předškolní taneční skupiny H.P.M..